Hydroizolacje

Wykonujemy hydroizolacje dachów płaskich, stropów, tarasów oraz balkonów. Do realizacji używamy membrany EPDM Resitrix SKW firmy Carlisle. Jest to technologia stosowana do wykonywania dachów zielonych, nadająca się do różnego rodzaju uszczelnień.

Materiał ten używany jest od lat i ułożony na całym świecie na ponad 35 mln. metrów kwadratowych. Cena takiej membrany często jest niższa od ceny izolacji dwoma warstwami papy termozgrzewalnej dobrej jakości. Biorąc pod uwagę żywotność folii EPDM i fakt, że nie trzeba jej konserwować, w dłuższym okresie czasu pokrycia tą metodą są najtańsze.

Po zakończeniu układania EPDMu przeprowadzamy próbę wodną, sprawdzającą szczelność zgrzewów. Uzupełnieniem oferty jest płynna folia poliuretanowa Enkopur, stosowana do izolacji miejsc o skomplikowanych kształtach.

Systemy odwodnienia

Proponujemy rozwiązania odwadniania dachów płaskich w oparciu o produkty firmy Sita. Renomowany niemiecki producent oferuje szereg produktów, które dostosujemy dla każdego rodzaju odwodnienia na dachach płaskich, balkonach i tarasach. Są to wpusty grawitacyjne (denne), attykowe, modernizacyjne, przepusty awaryjne, kominki wentylacyjne. Wpusty wyposażone są w kołnierze bitumiczne, umożliwiające bezpieczne zgrzanie z EPDM Resitrix lub kołnierze zaciskowe, skręcane mechanicznie.